Tento článek přečtete za 3 minuty

Kosmetický HIT: „Vrásky mizí jako šílené během několika dní. Je to lepší než lifting!”. Revoluční kúra dobývá internet. Objednávky jdou do tisíců!

before

Před

after

Po 28 dnech

Naše fórum zaplavila vlna fotografií představujících šokující proměny žen. Čtenářky ukazují své fotografie PŘED a PO kúře s použitím přírodního přípravku omlazujícího pokožku.

Dokonce i ženy, které dříve měly tvář vrásčitou jako kůra starého stromu, si po 28 dnech užívají pokožku hladkou jako čerstvě vyleštěné stříbro. Až se nechce věřit, že fotografie „PO” nepředstavují ženy po operativním liftingu obličeje a brady.

Výsledek je ale přirozený a... rozhodně krásnější. A nejlepší je, že kúra stojí méně než 1 % částky, kterou je zapotřebí vynaložit na zákrok liftingu. Proč je kúra tak účinná a výsledky úžasně rychlé? Kde ji získat? Zjistěte to přečtením článku.

Jde o kosmetickou revoluci – plastická chirurgie přestává být zapotřebí

Nový přípravek omlazující pokožku si rychle získal srdce žen po celé Evropě. Je tomu tak proto, že zmírňuje dokonce i nejhlubší vrásky a rýhy a intenzivně zpevňuje obličej, bradu a krk. Během několika dnů začíná pokožku proměňovat v dokonale hladkou a zářivou jako povrch porcelánu.

Použití nemá žádné vedlejší účinky, protože přípravek má přírodní složení. Navíc jsou účinky trvalé a nezmizí ihned po ukončení používání.

TOTO JE NĚKOLIK NÁZORŮ ŽEN, KTERÉ UŽ VYUŽILY TUTO KŮRU:

„A já jsem si myslela, že už nemám naději!”

Irena ještě před 2 měsíci měla ochablou, vrásčitou a suchou pokožku s pigmentovými skvrnami:

Mám svá léta, brzy na dortu sfouknu 68 svíček. Ale já nevypadám na svůj věk, vypadám jako svoje matka! Můžu si za to sama, protože 50 let kouřím.

Byla jsem beznadějný případ, ale tato kúra zabrala i přes léta zanedbávání. Každý den jsem pozorovala, jak mizí další vráska. Ten krém je nějaký zázrak! Jsem v šoku, že je tak levný – píše Irena.

before

Před

after

Po 28 dnech

„Konec s komplexy…”

Adéla přiznává, že se dříve nerada dívala do zrcadla:

Styděla jsem se, že jsem jako žena neměla čas ani peníze, abych se o sebe starala a chodila na kliniky estetické medicíny jako kamarádky…

Její sebevědomí po kúře prudce stouplo:

Teď se cítím krásná a navíc pyšná sama na sebe, že mám chytrý způsob, jak přirozeně vypadat mladě. Zbytečně neutrácím peníze ani nemarním čas návštěvami na klinikách.

before

Před

after

Po 28 dnech

„Nevěří, že mi je 40 let!”

Nela má citlivou a hyperreaktivní pleť. Všechny krémy proti vráskám u ní vyvolávaly alergii. Díky této kúře si splnila sen o mladším vzhledu:

Nemohla jsem uvěřit, že tak silná kúra nepodráždila můj obličej! Vrásky se doslova rozplynuly a moje pokožka je pružná a hlaďoučká. Nedávno po mně v obchodě chtěla prodavačka občanský průkaz, když jsem si chtěla koupit víno k obědu. Absolutní spokojenost!

before

Před

after

Po 28 dnech

„Ušetřím hromadu peněz!”

Pavlína před 2 lety podstoupila botoxové injekce a různé omlazovací zákroky. Celkem ji to stálo 100 000 Kč.

Teď ušetřím tolik peněz, že vezmu dceru na exotickou dovolenou nebo si koupím auto – píše s radostí Pavlína.

before

Před

after

Po 28 dnech

„Nemusím se malovat!”

Soňa získala spolu s novým vzhledem sebejistotu:

Muž mi jednou řekl: Nooo, Soňo, ráno už nejsi tak krásná...”. Smál se. Myslím, že vám nemusím vysvětlovat, jak mě to ranilo.

Pak jsem každý den vstávala o hodinu dřív než on, abych si na obličej stihla nanést několik vrstev tapety. ALE! Přestala jsem to dělat už po 2 týdnech používání tohoto krému. Dnes jsem krásná dokonce okamžitě po probuzení.

Mohu směle prohlásit, že vypadám mladší než před 10 lety, a k tomu se mi pozvedly kontury obličeje. Kuba (můj muž) mi začal nosit snídani do postele…

before

Před

after

Po 28 dnech

Tento objev učinila Češka

Přírodní kúrou, která zaručuje tak radikální zpevnění pokožky, je bioaktivátor mládí vynalezený dr. Kamilou Benešovou – kosmetoložkou oceňovanou po celé Evropě.

Bioaktivátor mládí stimuluje pokožku do hloubky až na 5 úrovních: regenerace, pevnost, hladkost, hydratace, ochrana. Jedná se o skutečný průlom v oblasti kosmetologie! A nejlepší je, že teď ho může využít každá Češka, aby jednou provždy zapomněla na známky stárnutí a komplexy a také na potřebu drahých návštěv na klinikách plastické chirurgie nebo v salonech estetické medicíny.

Tyto výsledky znějí jako sen, ale jsou 100% vědecky prokázané!

Bioaktivátor mládí dr. Benešové byl otestován 11 laboratořemi po celém světě. Testů se zúčastnilo 85 000 žen. Všechny testy potvrdily, že kúra:

 • Odstraňuje až 96 % vrásek během 28 dnů Stimuluje kmenové buňky kůže k intenzivnímu množení. Díky tomu se stará a vrásčitá pokožka olupuje a odhaluje tak mladou tvář obličeje a krku. Mimické vrásky, vrásky a hluboké rýhy se vyplňují, pokožka začíná být hladká a zářivá.
 • Radikálně zpevňuje pokožku a modeluje kontury obličeje Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, díky čemuž pokožka začíná být až o 87 % pevnější a pružnější. Kontury obličeje jsou vymodelovány a druhá brada redukována. Výraznější začínají být lícní kosti a spodní čelist.
 • Zlepšuje barevnost pleti Normalizuje pigmentaci pokožky, redukuje pigmentové skvrny a zarudnutí a dokonce odstraňuje stařecké skvrny. Navrací pokožce jednotnou barvu, díky čemuž přestává být zapotřebí používat make-up.
 • Redukuje kruhy, otoky a vaky pod očima Jde o nejrychleji se objevující známku stárnutí, která bude zmírněna díky kúře s bioaktivátorem mládí už po 1 týdnu. Jemné oční okolí je zklidněno a je obnoven mladistvý pohled.
 • Chrání pokožku před stárnutím Hloubkově hydratuje kůži od pokožky po její nejhlubší vrstvy, což tvoří absolutní základ jejího mladého vzhledu. Kromě toho dodává pokožce odolnost proti vnějším vlivům, jako je UV záření nebo znečištění.

Ocenění se množí jako houby po dešti

Dá se říci, že naše rodačka proslavila Českou republiku po celém světě. Za vynález bioaktivátoru mládí již dr. Benešová získala více než tucet ocenění v beauty odvětví, včetně Best Cosmetological Discovery of the Year. V kosmetickém průmyslu je toto ocenění stejně prestižní jako Nobelova cena!

Na rozdíl od na trhu dostupných krémů má bioaktivátor mládí vynalezený dr. Benešovou:

 • silné působení přinášející efekt redukce vrásek a zpevnění pokožky jako po chirurgickém liftingu, ovšem působí přirozeně bez rizika zdravotní újmy,
 • zajišťuje rychlé výsledky – 28denní kúra poskytuje efekt omlazení pokožky až o 30 let,
 • působí u osob jakéhokoliv věku – dokonce i nad 80 let,
 • nezpůsobuje alergie ani podráždění – kúra je přírodní a doporučovaná dermatology,
 • vědecky potvrzené účinky,
 • nepojí se s vysokými náklady a může si ho dovolit každá Češka.

Probíhá akce – velká sleva pro všechny Češky

Paní dr. Kamile Benešové srdečně gratulujeme k vědeckému úspěchu a přejeme hodně zdaru v další práci.

Na oplátku vám, milé čtenářky, poskytujeme odkaz na oficiální webové stránky dr. Benešové. Sama lékařka zde podrobně popisuje účinky kúry. Na těchto stránkách si také můžete objednat bioaktivátor mládí v rámci skvělé akce. Akční sleva trvá do konce dne .

3598 CZK

3598 CZK

autor

Autorka článku: Jiřina Fantová,
redaktorka rubriky STYL a ZDRAVÍ

KOMENTÁŘE(141 komentářů)

user

Monča dnes

a dá se ten produkt používat, když byl někdo předtím na botoxu ?

autor

Jiřina Fantová dnes

@Monča, ano, samozřejmě dá. Kúra je přírodní. Mějte se! 😊

user

Valerie dnes

Moje švagrová používala tenhle krém, nemohla jsem uvěřit, že nebyla na liftingu u plastika, ale opravdu nemá žádné jizvy! NO opravdu HIT!! Před chvíli jsem si to objednala a už zítra má dorazit kurýr, napíšu, jaké mám výsledky 😋

user

Darinka dnes

Drahé ženy, z celého srdce VÁM tento krém vřele doporučuji. Používám ji necelé dva týdny a už nemám vějířky kolem očí ani vrásku mračivku, mám pevnější krk, prostě zázrak!!!! Jen se podívejte na fotografii, vypadám na 65 let ???????

comment
user

Lotka včera

@Darinka na jaké stránce se to dá objednat?

autor

Jiřina Fantová včera

@Lotka Krém si lze objednat na stránce, na níž uvádíme odkaz na konci článku 😊 Pokud ho neumíte najít, dávám vám odkaz i tady, klik >>

user

Olina včera

Jéééé to je super. Zrovna jsem hledala záchranu pro svůj obličej. Je mi teprve 35 let, ale stres udělal svoje... 😔

user

Petra Vítková včera

Ženské, NEDĚLEJTE SI TY BOTOXY A LIFTINGY, nejen že vyhodíte spoustu peněz z okna, ale ještě vypadáte tak uměle jako nějaké venkovské džesiky......

autor

gabriela včera

@Petra Vítková Kdyz pujdes k dobremu specialistovi udela ti to tak ze nevypadas umele. Spis bych si dala pozor na to, ze jak jednou zacnes musis na to jit nekolikrat rocne a to znamena penize a bolest.

user

Petra Vítková včera

@gabriela Proto se nenechávám zohyzdit a zbytečně neutrácím.

user

Růžena včera

Vždycky jsem říkala, že se příroda nejlépe postará o zdraví a vzhled. A měla jsem pravdu!

user

Eliška předevčírem

Bylo pro mě těžké uvěřit tomu, že se dějí takové zázraky. Vyzkoušela jsem to na sobě a takový rozdíl po 4 týdnech. Ten výrobek je prostě bomba !!

comment
user

Agáta předevčírem

objednala jsem si ten bioaktivátor a s ničím jsem nepočítala protože jsem se už nechala nachytat na tolik drahých krémů. Doufám, že tentokrát to nebude rozčarování!!

user

Pavlína předevčírem

Dooooobře, objednávám, než skončí akce 😋

cs de es et hr hu it pl ro sk sl